Avatar uživatele
anonym

Jakou hodnotu pro vás mají hodinky?

Jsou hodinky za 20 tisíc jen předraženou věcí, anebo se v nich odráží úsilí, charakter a postavení člověka?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Rokio před 2778 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Každý to má nastavené jinak. Pro mě je u hodinek důležité aby spolehlivě fungovaly, a aby vydržely ne příliš šetrné zacházení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
isteron

Náramkové hodinky už nenosím, odpočívajú na sekretári. Potrebujme dobrý a spolahlivý mobilný telefón, ten má viac funkcií a je praktickejší. Mám ho schovaný vo vrecku na košeli, nemusím ho nikomu ukazovať.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Hodinky za 20 tisíc? Klidně, když to někdo potřebuje. Mě spíše zajímá jestli se mi líbí a působí na ruce jako hezký šperk. .-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Drahé a pěkné hodinky pro mě znamenají, že je dotyčný bohatý a úspěšný. Tím mám pak téměř jistotu, že to nebude žádný pitomec a podle toho s ním jednám. Samozřejmě v kombinaci s drahým oblečením a celkovou vizáží. Když si hodinky za x tisíc vezme umaštěný pitomec na sekačku někde u homecreditu, tak to naopak upozorní na přesný opak a vím, že mám být na pozoru. Až na opravdové výjimky, například dědice většího majetku apod. jsem snad opravdu nepoznal úspěšného a bohatého člověka, který by byl pitomej. Takže za mě na tom opravdu záleží.

Samozřejmě dále záleží, kde se dotyčný pohybuje, že. Když půjdu hákovat někam do fabriky, tak je asi jedno, co mám za hodinky, že jo. Když půjdu na obchodní jednání, jako třeba majitel nějaké firmy, tak už to tak jedno není…možná to někdo napadne jako pokrytectví, ale ona je to už v podstatě taková obraná reakce.

Zkrátka, úspěšný člověk prostě nenosí hodinky za tisícovku, stejně jako nejezdí ve Felicii nebo nebydlí ve squatu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… od vojny hodinky nenosim, všude nějaký visely, a od tý doby co mám mobil, nepotřebuju ani ty co visej…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
majlonita

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s Armani hodinkami https://yesho­dinky.cz/clas­sic/49593-emporio-armani-classic-ar1915-30-dnu-na-vraceni-zbozi.html ? Plánuji je koupit přítelovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JančaKucera4

Dobrý den, hodinky pro mě představují víc než jen praktický doplněk. Jsou symbolem elegance, který dokáže dotvořit celkový outfit. Sice se může zdát, že cena hodinek za 20 tisíc je vysoká, ale jde o materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Já jsem manželovi koupila k narozeninám pánské hodinky na internetových stránkách https://www.be­ny.cz/hodinky/pan­ske/. Ze kterých měl velikou radost a nosí je stále na ruce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terkaprihodo

Osobně bych si asi takto drahé hodinky jen tak nekoupila. Je ale pravda, že pokud už si takto drahé hodinky koupíte, tak máte ve většině případů jistotu, že vám vydrží skoro celý život. Já osobně teď spíš dávám přednost chytrým hodinkám. Konkrétně mám Apple Watch a ty si nemůžu vynachválit. Mám k nim i pár náhradních řemínků, které ráda střídám. :)

Avatar uživatele
xxx3

sesednizkola:
to je pravda, hodinky jsou výborný indikátor na inteligentní a úspěšné lidi:
http://g.cz/si­tes/default/fi­les/g/2014/05/pro­fimedia-0081092090.jpg

před 2778 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek