Anetickaa

Jakou hmotnost má dvěstělirový sud s ethanolem,jeli hmotnost prázdného sudu 50kg.

Předem děkuji a poprosím o výpočet…DÍKY
Doplňuji:
a víc k tomu nevím........­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­......

Nejlepší odpověď
Dochy

haha. Dobrý pokus. A teď si zjisti hustotu etanolu a počítej. Pak se zkus zeptat pokud narazíš na nějaký konkrátní problém, se kterým si nebudeš vědět rady.
Doplňuji:
hustotu etanolu (pokud ji nemáš v zadání) najdeš třeba na wikipedii.

Další odpovědi
brillant

Podle mě na řešení soutěží a domácích úkolů jsou jiné stránky.

sevos

Víc,než 50 kg.