Vishnu

Jakou herní PC krabici do 25 tisíc?

Chtěl bych si kupovat herní počítač a nevím jestli si koupit skříň hotovou a k tomu obrazovku, nebo si to sestavit sám,v počítačích se moc nevyznám, takže bych se přikláněl k možnosti číslo jedna, jestli by jste mi mohli doporučit ně jakou bednu, která rozjede WoW či GW2 na nějaký slušný detaily, že v dungeonu neuvidím jenom pár kroků před sebe a hratelné FPS. Důležité je, aby v sobě měla OS, jinak je to docela jedno. Do nějakejch 25 tisíc max. jestli to je možné? A ještě bych se chtěl zeptat jak poznám, že daná obrazovka bude vyhovovat bedně? Děkuji za přečtení :)

Odpovědi
lukas1912

třeba tuto skřiň bi se ti hodila https://www.al­za.cz/hp-pavilion-500-528nc-d2866744.htm