Thor841

Jakou herni konzoli do ruky?

Dobry den, rad bych si pořídil herní konzoli. Nevim Bohuzel jakou. Např: psp, psp vita, Nintendo 3ds? Co by jste doporučili?

Odpovědi
Bedy

V dnešní době chytrých telefonů bych spíš uvažoval o chytrém telefonu s operačním systémem Windows Phone, který nabízí herní portál Xbox One, kde si lze stáhnout a hrát hry známé z Xboxu.

Výbornou volbou v poměru cena/výkon/výbava je Nokia Lumia 520. Doporučuju.

huxa

Dovolím si naprosto s Bedym nesouhlasit, není nad konzolové ovladače, dotyková obrazovka není na hraní RPG a různých stříleček dobrá…
Doporučil bych zatím PSP vitu, nicméně teď má vijít Nvidia Shield, kde bude android a mělo by to rozjet hry z PC jako je například Dishinored.

vivatisCZ

*Menší úprava není to psp vita, ale jen ps vita
Rozhodně doporučuji ps vita, dokáže spousty věcí krom hraní. má skvělé prohlížení internetu a mnoho dalšího.