PCgamer

Jakou grafickou kartu byste doporučili do 6k?

Dobrý den,
chtěl bych si pořídit novou grafickou kartu do 6.000,–.

Zatím se tak nějak rozhoduji mezi GTX760, GTX960 nebo GTX 660 (jako jediná má i 3GB verzi) možná ještě R9 280.

Co byste doporučili a proč? Budou 2GB na 1080p dostatečné?

Odpovědi
MrnousakCZE

GTX 660 3GB ( Gigabyte)

Podle toho jaké máš ostatní komponenty, nějaké komponenty se prostě k ostatním hodí víc a lépe pracují, nebo pokud máš levnou MB tak to taky dělá neplechu, + existuje spousta verzí karet které jsi sem napsal, jen se podívej např. Na Alzu kolik karet ti to vyhodí když napíšeš gtx 660, a na toto jsou lepší specializovaná pc fóra

Quimby

R9 280 3GB ( MSI)

jáára

R9 280 3GB ( MSI)

Doplňuji:
od jinýho výrobce. Třeba Shapphire

postcd

R9 280 3GB ( MSI)

Doplňuji:
tu která ti zežere nejvíc elektřiny

tt isleofman

R9 280 3GB ( MSI)