df

Které úsloví, citát, motto atd. používáte o životě?

Podle me je to hra

Nejlepší odpověď
luckykubrt

Jina odpoved

Jako věřící člověk říkám: „Život je dar od Boha.“ 🙂

Další odpovědi
Kepler

Jina odpoved

„Život vždycky stál a stojí a bude stát za to, aby byl dožit. Ono se s ním popravdě ani nic víc dělat nedá.“

  • Jan Werich

Mc Merkurion

Jina odpoved

… život je jak schody do kurníku – krátkej a posranej …

Drap

Jina odpoved

Život se vyplatí žít!

Lovecrossed

Jina odpoved

O životě žádnou. Ale o lidech říkám, že jsou kurvy falešné a svět/život je díky nim pěkně v hajzlu…

lota

Zivot je boj

Ani nevím proč, ale tohle je mi nejbližší.

marci1

Jina odpoved

Život máš takový, jaký si ho uděláš. Je tragický i komický, ale tak to má asi být. 🙂

Lgee

Zivot je hra

Rokio

Zivot je hra

Život v dnešní době je rozhodně daleko lepší než za komunistů, takže život je podle mě hračka, když bych měl porovnat minulé doby.

talka

Jina odpoved

Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoře
Ježek Jaroslav + Voskovec Jiři + Werich Jan

annas

Je uvedená i jiná odpověď, k ní se výraz formulace nehodí.

Jinak formulace o životě. Formulace čeho? Formulace citátu, úsloví, věty atd. o životě.

Určitě jste si přečetl pravidla, z nichž jste se dověděl „Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte. atd.“

df

marci1: s tim.tak uplne nesouhlasim. Zasadni vliv na nas zivot maji take vnejsi okolnosti, na ktere musime nejakym zpusobem reagovat. Jak rika klasik, osud rozdava karty, my hrajeme.