N

Jakou formou doložíme(SVBJ) důkazy o čerpaném příspěvku poskytnutého ministerstvem pro rozvoj na opravy panelového domu?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jste žádali příspěvek, obdrželi jste i podmínky a jestliže je jejich součástí i požadavek na doložení čerpání, měla by být i uvedena forma.
Obvykle se dokládá kopiemi daňových účetních dokladů (faktur), objednávky, SOD (smlouvy o dílo), pracovní listy, Stavební deník a další.
Nejsnažší je zřejmě obrátit se na požadujícího a dohodnout co a v jakém rozsahu je potřeba doložit.