briliant

Jakou expiraci má autolékárnička?

Nejlepší odpověď
anonym

Záruka 4 roky, ale mělo by to být vyznačeno na obalu. Neplést datum záruky s datem spotřeby u jednotlivých položek obsahu.
Sice může být datum u lékárničky, ale díval bych se i na obsah, kde je datum na jednotlivých položkách uvnitř lékarníčky. Jiný bude mít obvaz a jiné datum bude na náplasti.

Zdroj: http://sdeleni­.idnes.cz/auto­lekarnicka-2011-novy-obsah-kvalita-a-cena-f25-/zpr_sdeleni.as­px?c=A101203_101109_zpr_­sdeleni_ahr

Další odpovědi
badisko

mas to tam napsavy ..
Rada je proto jednoduchá: kromě zběžného pohledu na obsah autolékárničky, nakupujte autolékárničky, u kterých prodejci a výrobci poskytují PLNOU ZÁRUČNÍ DOBU 4 ROKY.

Ne jen dobu použitelnosti. Rozdíl je v tom, že autolékárničku s plnou zárukou 4 roky můžete reklamovat kdykoli v průběhu uvedené čtyřleté záruky.
vice ve zdroji …

Zdroj: http://sdeleni­.idnes.cz/auto­lekarnicka-2011-novy-obsah-kvalita-a-cena-f25-/zpr_sdeleni.as­px?c=A101203_101109_zpr_­sdeleni_ahr

Dochy

Pokud se nepletu, tak na lékárničce je snad i nejbližší datum expirace obsahu. Proto jsme se po povinné dvounásobné výměně (děkujeme za skvěle promyšlené vyhlášky a rychlou reakci výrobců – doplnění lékárničky by vyšlo asi na 80% ceny nové kompletní) do ní ani nepodíval.
Ale díky za připomenutí, už je asi nejvyšší čas na kontrolu.

Funna

pokud ji koupuješ jako kus, tak to máš naní napsané…pokud si ji skládáš sám, tak podle konkrétního datumu na každém obalu…obvaz má jinou „záruční dobu“, než např. nůžky, které samozřejmě vydrží věčně…takže otevři lékárničku, zkontroluj datumy a dokup jen to, co je prošlé…

jáára

je to snad na ni napsaný

cukrar

Moje lékarnička má exiraci oficielně stále prodlužovanou. V uzavřené fólii s potiskem od výrobce.