Pavlina.K

Jakou elektronickou cigaretu?

DObrý den moje mamka by si chtěla koupit elektornickou cigaretu přes aliexpress. Máte s tím někdo zkušenost? Jakou byste doporučili (popř. odkaz) a kde do ní na aliexpressu najdu náplně? Děkuji
Doplňuji:
McArthur: když už odpovídáte tam si přečtěte otázku… Nechápu proč tu píšete něco s mlíkem když jasně píšu že je to pro mamku! Pro MAMKU! Není pro mě. Ona mě jen poprosila ať se poptám. A to že si škodí zdraví vím taky ale s tím nic neudělám. Ptám se na e cigaretu jaká je dobry. A né jestli to škodí zdraví.

Nejlepší odpověď
ivzez

Ideálně žádnou.
Podle mne škodí ještě více
než normální cigarety.

(Vím, že odpovídám na něco jiného.)
Doplňuji:

  • ––––

Škoda, že jste se u McArtura „zasekla“ na přehlédnutí,
pro koho e-cigaretu zamýšlíte, a důležitější informaci
ohledně složení jste „přešla“.

Předpokládám-li správně, že Vám na mamince záleží,
mohla byste věnovat pozornost i odpovědím, jež Vás
upozorňují na negativa e-cigaret.

  • ––––

E-cigareta většině lidí nepomůže přestat kouřit,
protože i ona obashuje návykovou látku nikotin.
„Kuřák“ e-cigarety místo dehtu inhaluje jinou „chemii“
(některý výrobce ve složení ani neuvede vše)…

Další odpovědi
iceT

Nic proti,mladá slečno,ale mamka by se měla poptat lidí,známých v okolí,kteří e-cigaretu mají,na zkušenosti a ne úkolovat tebe.Hlavně ať si nic nekupuje přes net,pokud si to neosahá a neočuchá.Kamenných prodejen je všude jako máku,Pokud je tam schopný prodavač,tak klidně i poradí.Za mě jedině náplně Liqua.
http://www.kin­gsmoking.cz

Funna

sice neodpovím, nač se ptáš,tale názor přidám
také bych nedoporučovala si ji kupovat…nemáš při ní přehled, kolik jsi do sebe dostala nikotinu, navíc si potáhneš i tam, kde bys to jinak neudělala a časem toho „vyhulíš“ víc než s normálními cigaretami..navíc podle statistik se kuřáci elektronik vrací k normálním, ale pak vykouří mnohem víc…

McArthur

Kouření škodí zdraví! U elektronických cigaret je jeden z mnoha problémů složení té sračky, kterou vdechuješ. Podle fotky jsi slečna, které mlíko teče po bradě, takže budeš kupovat nejlevnější a nejhorší náplně, které seženeš. Tím si poškodíš zdraví ještě víc, než-li s normálními cigaretami z oficiálního prodeje.
Doplňuji:
Pavlínko, tak promiň, Udělej mamince osvětu a zároveň ji informuj, že Tě do věcí alkoholu, cigaret a jiných podobných látek nemá zatahovat.

led

A – Všeobecná rada pro zájemce o koupi přes e-shop:
Každý prodávající se snaži své zboží prodat, proto i podává co nejkrásnější reference. Pokud chcete vědět více, dobré je obrátit se na fórum spotřebitelů, uživatelů daného produktu a tam se zeptat, nebo jen si přečíst zkušenosti, zklamání i chvály. A pak si vybrat.
Podobně je to iaj u internetových prodejcích, prověřovat z „nezávislých zdrojů“, prověřovat ve fórech, raději více přemýšlet a až potom kupovat.

B – K otázce:
elektronických cigaret je velké množství různé kvality a různého technologického zpracování, podobně je to i s náplněmi, jejich kvalita je od úrovně kontejneru až po nirvánu, nebo poslední pomazání. Na dálku radit způsob sebepoškozování pomocí eufórie je opravdu těžké.
Vzhledem k tomu, že už máte vybráno, jen si zjevně ověřujete preference obchodu, postupujete podle bodu'A', zkuste si vyhledat fórum konkrétní značky e-cigarety a liquidů (náplní) pro bližší informace, tam spíše najdete „znalce“

Dominno

mě nejvíce zaujala tady tato, proto ji také i vlastním : https://www.va­pemania.cz/cs/jo­yetech-ego-aio-startovaci-sada-1500mah-stribrna