Avatar uživatele
Pavlina.K

Jakou elektronickou cigaretu?

DObrý den moje mamka by si chtěla koupit elektornickou cigaretu přes aliexpress. Máte s tím někdo zkušenost? Jakou byste doporučili (popř. odkaz) a kde do ní na aliexpressu najdu náplně? Děkuji
Doplňuji:
McArthur: když už odpovídáte tam si přečtěte otázku… Nechápu proč tu píšete něco s mlíkem když jasně píšu že je to pro mamku! Pro MAMKU! Není pro mě. Ona mě jen poprosila ať se poptám. A to že si škodí zdraví vím taky ale s tím nic neudělám. Ptám se na e cigaretu jaká je dobry. A né jestli to škodí zdraví.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Stingo před 3499 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Ideálně žádnou.
Podle mne škodí ještě více
než normální cigarety.

(Vím, že odpovídám na něco jiného.)
Doplňuji:

  • ––––

Škoda, že jste se u McArtura „zasekla“ na přehlédnutí,
pro koho e-cigaretu zamýšlíte, a důležitější informaci
ohledně složení jste „přešla“.

Předpokládám-li správně, že Vám na mamince záleží,
mohla byste věnovat pozornost i odpovědím, jež Vás
upozorňují na negativa e-cigaret.

  • ––––

E-cigareta většině lidí nepomůže přestat kouřit,
protože i ona obashuje návykovou látku nikotin.
„Kuřák“ e-cigarety místo dehtu inhaluje jinou „chemii“
(některý výrobce ve složení ani neuvede vše)…

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Nic proti,mladá slečno,ale mamka by se měla poptat lidí,známých v okolí,kteří e-cigaretu mají,na zkušenosti a ne úkolovat tebe.Hlavně ať si nic nekupuje přes net,pokud si to neosahá a neočuchá.Kamenných prodejen je všude jako máku,Pokud je tam schopný prodavač,tak klidně i poradí.Za mě jedině náplně Liqua.
http://www.kin­gsmoking.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

sice neodpovím, nač se ptáš,tale názor přidám
také bych nedoporučovala si ji kupovat…nemáš při ní přehled, kolik jsi do sebe dostala nikotinu, navíc si potáhneš i tam, kde bys to jinak neudělala a časem toho „vyhulíš“ víc než s normálními cigaretami..navíc podle statistik se kuřáci elektronik vrací k normálním, ale pak vykouří mnohem víc…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
McArthur

Kouření škodí zdraví! U elektronických cigaret je jeden z mnoha problémů složení té sračky, kterou vdechuješ. Podle fotky jsi slečna, které mlíko teče po bradě, takže budeš kupovat nejlevnější a nejhorší náplně, které seženeš. Tím si poškodíš zdraví ještě víc, než-li s normálními cigaretami z oficiálního prodeje.
Doplňuji:
Pavlínko, tak promiň, Udělej mamince osvětu a zároveň ji informuj, že Tě do věcí alkoholu, cigaret a jiných podobných látek nemá zatahovat.

Upravil/a: McArthur

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

A – Všeobecná rada pro zájemce o koupi přes e-shop:
Každý prodávající se snaži své zboží prodat, proto i podává co nejkrásnější reference. Pokud chcete vědět více, dobré je obrátit se na fórum spotřebitelů, uživatelů daného produktu a tam se zeptat, nebo jen si přečíst zkušenosti, zklamání i chvály. A pak si vybrat.
Podobně je to iaj u internetových prodejcích, prověřovat z „nezávislých zdrojů“, prověřovat ve fórech, raději více přemýšlet a až potom kupovat.

B – K otázce:
elektronických cigaret je velké množství různé kvality a různého technologického zpracování, podobně je to i s náplněmi, jejich kvalita je od úrovně kontejneru až po nirvánu, nebo poslední pomazání. Na dálku radit způsob sebepoškozování pomocí eufórie je opravdu těžké.
Vzhledem k tomu, že už máte vybráno, jen si zjevně ověřujete preference obchodu, postupujete podle bodu'A', zkuste si vyhledat fórum konkrétní značky e-cigarety a liquidů (náplní) pro bližší informace, tam spíše najdete „znalce“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dominno

mě nejvíce zaujala tady tato, proto ji také i vlastním : https://www.va­pemania.cz/cs/jo­yetech-ego-aio-startovaci-sada-1500mah-stribrna

před 1585 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek