Avatar uživatele
sesednizkola

Jakou drahou vec jste ztratili nebo rozbili hned po ziskani?

K clanku me primela nedavna zkusenost kamarada, ktery si v patek koupil za tezce vydelane penize mobil a jeste ten vecer se ozral jak prase a ztratil ho. Ja jsem takhle asi po tydnu naboural auto, samozrejme nepojistene. Uz jsou to dva roky a vztek mam na sebe do dnes.Jednomu pribuznemu dokonce pred lety ukradli v metru penezenku s uplne celou vyplatou…to jeste slo davat na ruku penize. Bylo to o to smutnejsi, ze slo o jeho prvni penize vubec. Doplneni- k otazce samozrejme, zadny clanek q:-D uz blbnu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, NelieM, gecco, zzzlatokopka před 3244 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Už je to asi 20 let, koupila jsem si parádní volkmen a během pár dní mi ho někdo (aby si nohy zlámal) ukradnul z auta:-((( Dodnes mám na toho zloděje zlost:-(((

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já jsem dostala od babičky broušený skleničky z Vídně a hned jsem jednu upustila, to byl trapas :-O

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Ne přímo ztratil/rozbil, ale kdysi mi v jeskyni ´upadl´ jumar do 25 m hluboké propasti…

  1. potřeboval jsem jej k přepínce, abych mohl za ním (ale ne tak yrchle)
  2. hlavně jsem jej ale potřeboval k vylezení na povrch (v tu chvíli jsem byl přes 50 m hluboko)
  3. jen tak naokraj – jumar nebyl můj

😉
No – naštěstí to dobře dopadlo, přepínku jsem vyřešil, jumar jsem nepoškozený našel – takže nakonec šlo o veskrze kladný zážitek…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Nový mrazák na který jsem šetřila a prorazila jsem
ho poličkou, která mi upadla já ji neudržela v rukou
šťěstí, že neprorazila vnitřek a díra nebyla není vidět
je jen ze strany už je to starej křáp dávno mám novej.
Doplňuji:
do práce jsem si přinesla Supertruper
červenočerné Aiwa rádio z Tuzexu bylo
to v roce 1991 a onemocněla vrátím se
no čumím, jak puk šuplík prázdnej už
tenrkrát se kradlo mezi kolegy a nikdo
se nepřiznal ( malá firma ) :((

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mně zatím nic takového nepotkalo, ale můj otec si koupil v r.1967 auto Š1000MB a třetí den když zajížděl do garáže, tak odřel a promáčkl celý bok auta.Škodu zaplatila pojišťovna, ale odstín barvy se už nepodařilo chytit a na autě to už bylo znát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

můj první mobil Motorola za téměř 3000 Kč, rok pořízení 2001, dneska by to byla rarita k pohledání, velký jak tatranka, dlouhá anténa, škoda ho
Doplňuji:
lahny, zažili jsme to samý krémová Š1000 MB rok výroby i model auta pasuje

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek