sesednizkola

Jakou drahou vec jste ztratili nebo rozbili hned po ziskani?

K clanku me primela nedavna zkusenost kamarada, ktery si v patek koupil za tezce vydelane penize mobil a jeste ten vecer se ozral jak prase a ztratil ho. Ja jsem takhle asi po tydnu naboural auto, samozrejme nepojistene. Uz jsou to dva roky a vztek mam na sebe do dnes.Jednomu pribuznemu dokonce pred lety ukradli v metru penezenku s uplne celou vyplatou…to jeste slo davat na ruku penize. Bylo to o to smutnejsi, ze slo o jeho prvni penize vubec. Doplneni- k otazce samozrejme, zadny clanek q:-D uz blbnu

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Už je to asi 20 let, koupila jsem si parádní volkmen a během pár dní mi ho někdo (aby si nohy zlámal) ukradnul z auta:-((( Dodnes mám na toho zloděje zlost:-(((

Další odpovědi
anonym

Já jsem dostala od babičky broušený skleničky z Vídně a hned jsem jednu upustila, to byl trapas :-O

gecco

Ne přímo ztratil/rozbil, ale kdysi mi v jeskyni ´upadl´ jumar do 25 m hluboké propasti…

  1. potřeboval jsem jej k přepínce, abych mohl za ním (ale ne tak yrchle)
  2. hlavně jsem jej ale potřeboval k vylezení na povrch (v tu chvíli jsem byl přes 50 m hluboko)
  3. jen tak naokraj – jumar nebyl můj

😉
No – naštěstí to dobře dopadlo, přepínku jsem vyřešil, jumar jsem nepoškozený našel – takže nakonec šlo o veskrze kladný zážitek…
😉

briketka10

Nový mrazák na který jsem šetřila a prorazila jsem
ho poličkou, která mi upadla já ji neudržela v rukou
šťěstí, že neprorazila vnitřek a díra nebyla není vidět
je jen ze strany už je to starej křáp dávno mám novej.
Doplňuji:
do práce jsem si přinesla Supertruper
červenočerné Aiwa rádio z Tuzexu bylo
to v roce 1991 a onemocněla vrátím se
no čumím, jak puk šuplík prázdnej už
tenrkrát se kradlo mezi kolegy a nikdo
se nepřiznal ( malá firma ) :((

anonym

Mně zatím nic takového nepotkalo, ale můj otec si koupil v r.1967 auto Š1000MB a třetí den když zajížděl do garáže, tak odřel a promáčkl celý bok auta.Škodu zaplatila pojišťovna, ale odstín barvy se už nepodařilo chytit a na autě to už bylo znát.

lexx

můj první mobil Motorola za téměř 3000 Kč, rok pořízení 2001, dneska by to byla rarita k pohledání, velký jak tatranka, dlouhá anténa, škoda ho
Doplňuji:
lahny, zažili jsme to samý krémová Š1000 MB rok výroby i model auta pasuje