MacChill

Jakou dovolenou by jste doporučili?

Egypt, Tunisko, Turecko, Bulharsko nebo Řecko, a proč ?
Doplňuji:
myslím hlavní sezonu, a spíš taková válečka u moře

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlevnější je Bulharsko, ale optimální poměr cena/kvalita, je Turecko, navíc je bližší našim středoevropským civilizačním návykům než Afrika.
Obdobná hodnocení a trendy v zájmech českých turistů uváděl i Okamura.

Další odpovědi
Alesh

Tak záleží i na termínu a na typu dovolené. Já osobně jezdím jen na cyklo-dovolené, člověk toho víc pozná a neválí se furt někde u moře. Vloni jsem byl na jihu Francie a nemělo to chybu. Vedro, moře, kolo, víno, žrádlo 🙂 … Navíc Frantíci jsou v pohodě.

Tak doporučuji Port Grimaud. Ubytování v mobilhomech (2 ložnice pro dva, klimatizace ve většině z nich, teplá voda, záchod, lednice, sporák) prakticky na pobřeží. Výlet lodí do Saint Tropez (za četníkama samozřejmě;-) Trošku to tam pocestovat v okolí, třeba kaňon Verdon. A hlavně víno, víno a zase víno 🙂

hanulka11

Nebudu za radila, ale jezdím zásadně před hlavní sezonou, kdy je všude klid a pohoda , ceny jsou ještě mírné.Počasí je už horké jako v hlavní sezoně . A co je škoda a to velká- pojmout dovču jen jako válečku, já vždy půjčím auto a projedu ostrov /létám zásadně do Řecka/, abych poznala i vesničky a život jako takový ,jak tam žijí domorodci .Myslím, že je škoda, když už se člověk vypraví kamkoliv ,aby viděl jen jedno místo. Na koupačku se vždy čas najde.

Neumím si představit jet v sezoně a čekat na loď v přístavu /nyní tam přijelo 30 autobusů a to nebyla loď plná/ v sezoně to musí být nářez ./ne děkuji…zůstanu u svého termínu.
Ale vám přeji užijte si to podle svého a hlavně si pěkně odpočiňte. Každý máme odpočinek jiný někdo aktivní a někdo válecí, nic proti tomu.

A už plánuji další ostrov na příští rok a ještě napíši proč …protže je tam ůžasná atmosféra, řekové jsou milý a ochotní , prostě se mi tam líbí.