martina1

Jakou dobu přežije veš?

Je mi to trapné,ale před třemi týdny u nás byla návštěva a druhý den volali,že si našli vši.Prohlížím holku každý týden,ale v sobotu se začala drbat.Myslela jsem,že jsme špatně opláchli šampon.Dnes jsem jí našla jakoby malou bledou mušku a nejsem si jistá,jestli asi tři krupičky nejsou hnidy.Je možné,že by po tak dlouhé době chytla vši od návštěvy?Jinak nevím.Manžel už je na cestě do lékárny.A kdyby to vši byly a já dnes vše omyla a vyčesala,může zítra do školky?Díky…
Doplňuji:
t to vypadá,že opravdu má vši.Jen nevím kde je chytla,protože jsem se z vašich článků dočetla,že když není na hostiteli,tak nepřežije 24h.Nebo jsem hnidu přehlédla.A pa­nenko,nemáte zkušenosti,jestli opravdu vyprat závěsy a záclony,jak se píše ve vašem článku?Už sem stáhla povlečení všech,oblečení taky všechno vyperu,ale to vypadá,že bych měla vyprat i věci ve skříních????Koberce vystříkám aspoň sprejem na blechy.Jsem z toho nějaká špatná,hlavně ze školky zítra.A moje holka má husté vlnité vlasy po zadek!:-(Díky za odkazy a já jdu bojovat.S berlemi to mám nejmíň do večera.

Nejlepší odpověď
vagra

Klikněte na zdrojovou adresu,tam najdete informace,které Vás zajímají
Doplňuji:
Podívejte se na
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ve%C5%A1

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ve%C5%A1

Další odpovědi
panenka

Zde v odkaze vám Marti posílám článek o Vši včetně jejího životního cyklusu.

Zdroj: http://www.nu­nynek.cz/clan­ky/ves-detska-a-jak-na-ni

vagra

Omlouvám se,nedokonale jsem okopíroval zdrojovou adresu-doplněk platí.