Biatchh

Jakou dobu má lékař na vyplnění formuláře pro pojišťovnu, když jde o bolestné, a k tomu dalšího formuláře o úrazu?

Bylo mi řečeno, že na to má lékař 30 dní a že to dělá ve svém volném čase. Již je to skoro měsíc a půl a nic se neděje. Doktor si z toho dělá cirkus, nejsem sám, kdo takhle čekal… Jak je možné dotyčného trochu popohnat? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, dělá to ve svém volném čase a ještě zaúčtuje nehorázný poplatek. Sice se tvrdí, že ho dostaneš zpět při plnění pojišťovnou, ale nějak se to nedopátráš. Nevím, jak je to u tebe, zda jsi žádal svého OL, nebo lékaře, který tě při úraze ošetřoval. Já zajdu na ambulanci, zaplatím a mám to na počkání.

Další odpovědi
ivzez

Měsíc a půl je dost dlouho.
Má lékař k dispozici zprávy ze všech vyšetření?