Edaa

Jakou dobrou knihu jste v poslední době četli?

Nejlepší by byla nějaká novinka, aby bylo malé riziko, že jsem to už četl 🙂

Odpovědi
bambulka135

Hvězdy nám nepřály, je to moc krásná, dojemná ale smutná kniha :( nebo taky volání kukačky :)) určitě tyhle doporučuji :)

RyuzakiKate

Houellebecq – Platforma.. Už starší, ale výborná.. Jen ne pro každého..

Síla přítomného okamžiku je to i jako audio kniha

Nazdar Bazar

Běhat. Román o Emilu Zátopkovi rodákovi z Kopřivnice :)

Scarlet

Čtyřicet pravidel lásky 😁 sice tě to jako muže možná nezaujme, ale je to výborné, příběh o životě, lásce, s přesahy do filosofie, připomíná mi to trošku Paula Coelha 🙂