tom004

Jakou dobrotu,chystáte k dnešnímu obědu?

U nás klasika.Plněné bramborové knedlíky s uzeným (ne semletým),zelí,ky­selé,i sladké,sma­žená cibule (hodně).
Doplňuji:
A už s předstihem několika hodin,přeji všem DOBROU CHUŤ.

Odpovědi
anonym

Tak dnes to bude kuře ala kachna,zelí a brambor a samozřejmě se nesmí zapomenout na vývar,dom.nudle a játr.knedlíčky.
V lednici se chladí pivečko,nezbytné ke spláchnutí mastnoty.
Dobrou chuť.

fablen

Smažený květák, nové brambory
Doplňuji:
zákusek byla kakaová buchta s tvarohem

jmhad

Rohlík,kousek salámu a pramenitou vodu.

dědapetr

Květákové karbanátky s bramborem a zeleninový salát, dezert – zmrzlina s malinami a šlehačkou.

hanny 2

Vepřové panenky na grilu,listový špenát s česnekem,bram­borové kroketky.Polévka vývar s játr.knedlíč­ky,zelenimou a celestýnskými nudlemi.A ještě budu péct třešňový koláč ze špaldové mouky se zakysanou smetanou.

hanulka11

u nás je bramboračka s houbičkami /letošními/ a ptáček s knedlíkem nebo s rýží.
pak upeču bábovku

anonym

Bramboračka od včera,bůček 2v1,zelí a knedlík bavorský.