Jindraku

Jakou denní návštěvnost má tento server ?

Proč se ptám ? Zajímá mne, jestli propagace v Den D nějak zabrala :)

Nejlepší odpověď
iceT

Sem si každý chodí jak se mu zachce,popřípadě jak může.
Po dni D tady přibylo trochu nových uživatelů,víc těch původních taky odešlo nebo sem nechodí tak často a nakonec přece jen-když jsem sem přišla já před skoro dvěma lety,byla tu jiná atmosféra,jiní uživatelé a teď poslední dobou se to tady dost změnilo.Nevím,k ja­kému účelu byl tenhle server původně určený,ale ti „služebně“ nejstarší uživatelé to vědí.Já vím,že dřív to tady vypadalo jinak.
Ono by asi stačilo zalistovat na začátek otázek a měl bys hned jasno.....

Další odpovědi
anonym

1. den na Odpovědích a už porušuješ kodex, který sis zřejmě ani nepřečetl, ač ses svou registrací zavázal jej dodržovat.
Opakuješ otázku, na níž je už 1 070 odkazů – viz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=den%20D