DeathlyDave

Jakou čtečku elektronických knih byste mi doporučili? :)

1000– 4000 Kč :)

Odpovědi
Fienir

Doporučuji Amazon Kindle 3. Mám ji, mám 3G verzi (internet zdarma) s klávesnicí. Není dotyková. Cena kolem 4000 Kč

jedy

Ahoj,

už jsem tu na podobnou otázku odpovídal. Musíš si vybrat takovou, která ti sedne. To znamená, že se musíš probrat výběrem čteček a postupně zužovat jednotlivé modely podle toho, co potřebuješ. Vyžaduješ velkou výdrž baterie? Zmenši výběr jen na E-ink čtečky. Chceš se připojit kdekoliv k internetu? Vybírej jen čtečky s 3G připojením. A tak dále. Připisuji zdroj, který by ti mohl pomoct.

Zdroj: http://mojectec­kaknih.cz/jakou-ctecku-knih/