mann

Jakou čočku po opereci šedého zákalu??

Jakou čočku zvolit po operaci šedého standartní jen do dálky nebo multifokální nebo monovision duet? Jaké máte zkušenosti co doporučujete? Jedná se o dost vážné rozhodnutí, které je nevratné. Můžete napsat kde zákrok provést?

Nejlepší odpověď
anonym

Posoudit a navrhnout správnou čočku bude muset oční lékař. Teprve potom se bud třeba rozhodnout, co si z daných možností vybrat. Já bych na doporučení lékaře dala.
Zákrok je vhodné provést na kvalitní oční klinice s dobrou pověstí. Proslulá je Zlínská oční klinika a samozřejmě Praha.