kesim

Jakou číst knihu?

Teď čtu Hra o trůny, ale jsem už na konci. Přemýšlel jsem o Souostroví gulag. Přečetl bych si něco fantasy nebo o II. světové válce, ale nevím co…
Doplňuji:
A o něčem konkrétním nevíte? Koukal jsem na Zápisky odstřelovače a na Na mušce lovce.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Zajdi do nejbližší knihovny, většinou mají knihy tématicky tříděné. Já když vidím tu spoustu knih, co jsem ještě nepřečetla… 🙂

Další odpovědi
Stingo

podívej se na mlp.cz, to jsou stránky pražské knihovny, kde si můžeš vše vyhledat online.

kesim

A něco konkrétního nevíte? :)