celie

Jakou chladící podložku by jste doporučili,

Nejlepší odpověď
anonym

Pod notes?
😉
Pokud je notebook/netbook v pořádku (tzn. větrací kanály jsou čisté a větráček funguje tak, jak má) a počítač je umístěn na trdé podložce, není žádná chladící podložka třeba.
Pokud jej ale používáš např. v posteli (položený na dece, která omezuje průchod chladícího vzduchu), je vhodná jakákoli, která umožní bezproblémové nasávání a výfuk vzduchu.
Podložky osazené dalšími větráky jsou jen marketingovým lákadlem (´vysavačem´ peněženek)…

Další odpovědi
Rohlik

Tak pokud se ti NTB zahřívá, tak je něco v nepořádku. Může to být tím, že na něm hraješ náročnější hry a to i přesto, že to není vyloženě „herní“ notebook. Já si bez podložky nedovedu představit práci s NTB, protože by se mi usmažil, zvláště ve letních měsících.
Osobně mám tuhle http://www.al­za.cz/coolermas­ter-notepal-u3-notebook-cooler-d196247.htm je to sice dražší podložka, ale je s hliníku a na dotyk je opravdu studená. Krom toho má 3 nastavitelné větráčky, kterým lze nastavit otáčky.