bolak

Jakou částku si představujte pod tím, když se o někom řekne že je „bohatý“?

Od jakého množství peněz podle vás začíná bohatství? Bavíme se o financích jo, takže prosím žádné plky o vnitřním bohatství a naplnění života :) Pro příklad, kdyby vám někdo o někom řekl že je bohatý, jakou sumu peněz byste si pod tím představili?

Stačí napsat částku – číslo.

Nejlepší odpověď
setapouch

Za bohateho se povazuju, protoze si muzu koupit co potrebuji a co chci. Mohl bych byt bohatsi, pak bych mel vetsi prani, ale aktualne mi to staci.

Takze za bohatstvi povazuji prebytkovy rozpocet, aniz bych na to musel nejak skudlit.

Další odpovědi
anonym

1 mega :)

dnb

1 milion

Lamalam

5 000 000 Kč.

marci1

Myslím, že jestli je někdo bohatý, nelze vyjádřit jednou částkou. Nejlepším měřítkem bohatství každého člověka je čisté jmění (neboli net worth). Kdo ho má nejvyšší, je bohatý. Je definováno takto:

🙂 Čisté jmění = Aktiva v tržní hodnotě – Závazky v tržní hodnotě

Zdroj: http://www.in­webstor.cz/6-odpovedi-na-otazku-kdo-je-bohaty/

Mrs.Styles

Asi tak 1 milion :)

bolak

ono většina tu píšete že milion, ale ono milion není zas tak moc, stačí bydlet ve svým a hned máte milion a půl, a znám pár takovejhle milionářů co sice bydlej, ale jinak nemaj co do huby

gagaga

ja castku nevim,
ale urcite je to vice jak milion :)
jen pro pripad : nekdy s nekym mluvim ..o nejakym zbozi, a rikam si, ze je to levny..
a ten druhej vytresti oci, a rekne.. jeeeziiisimaria, to je draaahy !

tak i kazdy koukame mozna na penize trochu jinak ..

ja mam vic nez potrebuji..
muzu mit vic , ale uz nechci ..
ta doba uz je davno za mnou .. kdy jsem si myslela, ze kdyz budu mit vic, ze budu nejaka lepsi .. :))
jsem porad stejna … ( takze ..nic moc ) :p

  • iv-

bolak

tak já ti pošlu číslo účtu a můžeš se rozdělit :)) když máš moc

víš, ono totiž všeho moc škodí :D

setapouch

Palec nahoru.

gagaga

diky..to asi za tu posledni vetu, ze ? :p
je to jako tady..taky jsem " hrabala " ..palecky..hvez­dicky..
( jako byvala -iv- )
:)
a co vy ? jste tu opravdu novej, nebo " staronovej " ?
tady totiz kazdej bejvalej dela , ze tu neni, ale je tu kazdej..
:)
jen pod novym nickem..

ja se ke staremu hlasim s hrdosti ..

  • iv-

setapouch

Já se ke starému nehlasím, ale pokud se někdo zeptá, prozradím. Měl jsem jeden, dotáhl jsem to až na bronzového :D

A palec je za posledních asi jedenáct řádků prvního příspěvku :)