Břetislava

Jakou částku by jste byli ochotni dát za grafologický rozbor písma?

Věříte výsledkům rozboru? Kolik by jste byli ochotni dát za tento rozbor za sebe nebo partnera? Jaká je přiměřená cena? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Nedal bych ani Ň…
Nevěřím grafologii, chiromantii, ani věštění z karet, kávové sedliny, křišťálové koule.
Přiměřená cena je 0.

Další odpovědi
anonym

Ani floka.

huxa

Do sta korun.

Osobně ovšem tyto rozbory nepotřebuji, sebe dobře znám a od té doby, co se lidé učí „krasopis“ už nemá cenu něco takového zkoumat, neboť je již ovlivněn.

beer

Takovým pseudovědám nevěřím. Proto bych o grafologický rozbor ani nežádal i kdyby byl zadarmo ))
Grafologie z pohledu Českého klubu skeptiků Sisyfos: http://www.sy­sifos.cz/index­.php?id=vypis&sec=1333­129325