Zlatý

Jakou část osmihodinový pracovní doby skutečně trávíte prací?

Kolikrát se mi stalo, že sem klepal na úřadě na dveře a pořád se ozejvalo jenom MOMÉNT! MOMÉNT! MÁME JENOM DVĚ RUCE!! a když sem vešel tak koukám jak na moniotru skáčou a vlněj ty balíčky karet.

> http://www.youtube.com/…

Tak by mě zajímalo jestli to máte takytak nebo jestli skutečně dřete jak kobyly.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Můj švagr je rovněž OSVČ - elektrikář a revizní technik, čili jak sám říká vykořisťuje sám sebe. Bez okolků prohlašuje, že aby v pohodě uživil sebe i rodinu, stačí mu pracovat tři dny v týdnu.

Další odpovědi:

Zlatý

Pracuji sám na sebe, takže z osmihodinové pracovní doby většinou pracuji tak 10 - 12 hodin, někdy i déle.

Dřu jako kobyla když se mi chce a když mi to jde.
Doplňuji:
Když o tom tak přemýšlím, moc často se to "nesejde"....:D

Stříbrný

Znám takové, co pracují i přesčas, protože jsou pomalí, nešikovní, dělají chyby a pak je nemůžou najít a pak je opravují a pak to musí někdo po nich dodělat či předělat... Mám raději ty, co sice dělají méně času, ale jsou výkonní a myslí a umí zabrat.

Doplňuji:
Abych tedy odpověděla - dřu jak kobyla, nestíhám měřit, kolik času té práci věnuji a taky nemám osmihodinovou praocvní dobu. Tím se mi ten výpočet značně komplikuje :)

Diskuze k otázce

anonym

Nazorny priklad : Ja jsem si dnes rano psala s An., ze dnes jsem si naplanovala volno ( delam sama na sebe ) .. , no a za 2 hodinky uz jsem delala az do ted ( 19.00 ) ... na zitra jsem si naplanovala opet volno ... :-))
-iv-

Stříbrný

manon

No ano, ono i to plánování může být někdy ztrátou času, jak je vidět :)

anonym

Manon, ale zase mam alespon zitra na chleba . Jinak bych byla bez ... :( -iv-

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.