Avatar uživatele
bolak

Jakou část osmihodinový pracovní doby skutečně trávíte prací?

Kolikrát se mi stalo, že sem klepal na úřadě na dveře a pořád se ozejvalo jenom MOMÉNT! MOMÉNT! MÁME JENOM DVĚ RUCE!! a když sem vešel tak koukám jak na moniotru skáčou a vlněj ty balíčky karet.

http://www.you­tube.com/watch?v=SvbjjcW­3mCg&feature=pla­yer_detailpage#t=39s

Tak by mě zajímalo jestli to máte takytak nebo jestli skutečně dřete jak kobyly.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, barnajka, anonym před 4253 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Můj švagr je rovněž OSVČ – elektrikář a revizní technik, čili jak sám říká vykořisťuje sám sebe. Bez okolků prohlašuje, že aby v pohodě uživil sebe i rodinu, stačí mu pracovat tři dny v týdnu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pracuji sám na sebe, takže z osmihodinové pracovní doby většinou pracuji tak 10 – 12 hodin, někdy i déle.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dřu jako kobyla když se mi chce a když mi to jde.
Doplňuji:
Když o tom tak přemýšlím, moc často se to „nesejde“…:D

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Znám takové, co pracují i přesčas, protože jsou pomalí, nešikovní, dělají chyby a pak je nemůžou najít a pak je opravují a pak to musí někdo po nich dodělat či předělat… Mám raději ty, co sice dělají méně času, ale jsou výkonní a myslí a umí zabrat.

Doplňuji:
Abych tedy odpověděla – dřu jak kobyla, nestíhám měřit, kolik času té práci věnuji a taky nemám osmihodinovou praocvní dobu. Tím se mi ten výpočet značně komplikuje :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nazorny priklad : Ja jsem si dnes rano psala s An., ze dnes jsem si naplanovala volno ( delam sama na sebe ) .. , no a za 2 hodinky uz jsem delala az do ted ( 19.00 ) … na zitra jsem si naplanovala opet volno … 🙂

  • iv-

před 4253 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

No ano, ono i to plánování může být někdy ztrátou času, jak je vidět :)

před 4253 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Manon, ale zase mam alespon zitra na chleba . Jinak bych byla bez … :( -iv-

před 4253 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek