bolak

Jakou část osmihodinový pracovní doby skutečně trávíte prací?

Kolikrát se mi stalo, že sem klepal na úřadě na dveře a pořád se ozejvalo jenom MOMÉNT! MOMÉNT! MÁME JENOM DVĚ RUCE!! a když sem vešel tak koukám jak na moniotru skáčou a vlněj ty balíčky karet.

http://www.you­tube.com/watch?v=SvbjjcW­3mCg&feature=pla­yer_detailpage#t=39s

Tak by mě zajímalo jestli to máte takytak nebo jestli skutečně dřete jak kobyly.

Nejlepší odpověď
dudu

Můj švagr je rovněž OSVČ – elektrikář a revizní technik, čili jak sám říká vykořisťuje sám sebe. Bez okolků prohlašuje, že aby v pohodě uživil sebe i rodinu, stačí mu pracovat tři dny v týdnu.

Další odpovědi
Drap

Pracuji sám na sebe, takže z osmihodinové pracovní doby většinou pracuji tak 10 – 12 hodin, někdy i déle.

anonym

Dřu jako kobyla když se mi chce a když mi to jde.
Doplňuji:
Když o tom tak přemýšlím, moc často se to „nesejde“…:D

manon

Znám takové, co pracují i přesčas, protože jsou pomalí, nešikovní, dělají chyby a pak je nemůžou najít a pak je opravují a pak to musí někdo po nich dodělat či předělat… Mám raději ty, co sice dělají méně času, ale jsou výkonní a myslí a umí zabrat.

Doplňuji:
Abych tedy odpověděla – dřu jak kobyla, nestíhám měřit, kolik času té práci věnuji a taky nemám osmihodinovou praocvní dobu. Tím se mi ten výpočet značně komplikuje :)

anonym

Nazorny priklad : Ja jsem si dnes rano psala s An., ze dnes jsem si naplanovala volno ( delam sama na sebe ) .. , no a za 2 hodinky uz jsem delala az do ted ( 19.00 ) … na zitra jsem si naplanovala opet volno … 🙂

  • iv-

manon

No ano, ono i to plánování může být někdy ztrátou času, jak je vidět :)

anonym

Manon, ale zase mam alespon zitra na chleba . Jinak bych byla bez … :( -iv-