Rokio

Jakou byste mi dali známku z účetnictví?

Můj průměr je 4,7.

Snažím se, mám vysokou přítomnost, nedělám nepořádek a jsem aktivní v hodině.

Odpovědi
Drap

Na to se snad ani nemusíš ptát. O tvé aktivitě mám ale velmi silné pochybnosti. Myslím, že neni co řešit. Opakovat ročník!

Fallagela

To je myslím otázka pro profesora, u nás se často profesoři průměrem vůbec neřídili, protože některá známka měla větší váhu než jiná.

dudu

A kterou stranu při předkontacích upřednostňuješ – Má dáti, nebo Dá máti?

xxx3

pokud probíráte to tzv. „kreativní účetnictví“, tak by to možná šlo zaokrouhlit na dvojku.