jmachan

Jakou byste doporucili fotopast na zahradu?

jakou by ste doporucili fotopast.mel jsem zlodeje na zahrade .myslim takovou abych poznal kdo to je .v noci.
Doplňuji:
nebyla to jablka ale trakturek na seceni travy za35000kc

Odpovědi
kablik

fotopasti nejsou levné, záleží asi natom co si vic ceníš, zda kilo jablek nebo 5–6tisíc za kameru…http://ww­w.alexlov.cz/eshop/fo­topasti-a-prislusenstvi­.html?utm_sou­rce=sklik&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=sklik-alexlov-cz

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

reika

Ahoj, bohužel mám na zahradě podobné problémy, chtěla bych si taky pořídit nějakou fotopast do 4 000kč. Můžeš mi tu tvou doporučit? Díky.