gogogod

Jakou by jste mě poradily restauraci po celé České republice?

Nejlepší odpověď
terry

Brno – U bílého koníčka
Pardubice – Pizzerie Labužník, Rest. Bazalka
Hradec Králové – Atlanta
Pha – pizzerie Kmotra

Další odpovědi
chudst

Momo sushi – japonskou restauraci v Brne. Maji zde skutecne nejlepsi sushi, jake jsem kdy jedl. (Taky patricne drahe.)

hawranek

Záleží kde…jestli uprostřed měst nebo po horách nebo u řek…každý prostředí má své „speciality“. Ale poslední dobou frčí typicky česká kuchyně.

Drap

Upřednostňuji restaurace v malých městečkách a na větších vesnicích. V některých je radost pobýt a pojíst.

bobrik

Je to príma u vody, řeka Opavice. Je to nedaleko Ostravy. Na kole se tam jede nejlépe. Pěší tura je taky pěkná. I autem. Vlakem Ostrava – Svinov. Děhylov výstup. Tranvají č.4 na konečnou Martinov. Jeli pěkné počasí, je to super.

Zdroj: http://www.lo­denice.com/

ClaudinQaXxX

Satyam v Brně-je to indická restaurace,ne­konečný výběr úžasných jídel a milý personál