Jakou buchtu si vyberete?

když vám někdo nabídne pekáč buchet, tak jakou buchtu si vyberete, jaká by měla být? myslím od chuti třeba po tvar, tím pádem jakékoliv parametry.

Nejlepší odpověď
gecco

Buchty jím pouze tehdy, jsou-li mi, jakožto návštěvě, nabídnuty – a v tom případě chválím a chválím – a nepřebírám…
Když ´přijdou´ v pekáči, beru z kraje…
😉

Další odpovědi
MirKop

Tvarohovou a musí být:horní vrstva nafouknutá, tvaroh spláclý a takový polospečený tvaroh

Lamalam

Povidlovou rohovou.

ReHu

Nejraději rohové, makové.
A ještě vlahé, ještě než zcela vystydnou 🙂

anonym

Buchty nejím,jsem masožravec.

anonym

Mám rád „honzovky“ s povidly, miluji frgále se vším co se na ně dává a jablečné trojhránky.

Šidlo

tú, ktorú neobliezli muchy

anonym

Mám rád „honzovky“ s povidly, miluji frgále se vším co se na ně dává a jablečné trojhránky.

P.S. Jugare, tak proč oživuješ Kelty, kteří mleli obilí na mouku a z ni pak pekli ty různé placky, chleba a další výrobky? Ty, nejen že jsi masožravec, ale také …c!