gogogod

Jakou buchtu byste mě doporučily?

Nejlepší odpověď
anonym

Tvarohovou. -iv-
P.S. Ted se to ukazalo. Ja jako zenska myslim na zradlo a chlapi do jednoho … na zenskou. 🙂 -iv-

Další odpovědi
arygnoc

hezkou, milou, přítulnou, přiměřeně věku.

pokud jde o jídlo – meruňkovou (miiiiluuuujiiii!)

dědapetr

Makovou nebo povidlovou a ořechovou.Koláč (frgál s povidly a tvaroh a perník a ořechy a mák).

quentos

makovou … ale ta ženská mě napadla taky jako první – už jsem se nechtěl opakovat :{)>

barnajka

Na sladký moc nejsem, ale jako malá jsem šíleně milovala tu s pudinkovým krémem, obloženou kolečky banánu a politou čokoládovou polevou :)

Venkovan: Taky znám jeden buchtový fórek. Vlastně dva :)

Paní Nováková si u sousedky pochutnává na buchtě.
„No jo – jak je vidět, trouba vám peče dobře, že?„
„Peče, peče. Ale těch keců, než ho k tomu dokopu!!!“ :D

Manželka peče štrůdl a vždycky než ho vloží na pekáč do trouby, odkrojí oba konce.
Manžel ji už delší čas nechápavě pozoruje a ptá se, proč ty konce pořád odřezává.
„Tak jsem se to naučila od maminky, dělávala to přesně takhle“ odpoví manželka.
Příští víkend jedou navštívit manželčiny rodiče a tam manžel opravdu vidí, jak tchýně odřezává konce štrůdlu. Ptá se jí teda proč to dělá.
Tchýně mu odpoví: „Protože mám malej plech!“ :D

tuCZek

90–60–90-blond :)

supratom

Kozatou zrzku :D

venkovan

Kdysi Honza Vyčítal nakreslil vtip s textem „Slečno budu péct buchty – nechcete mi stát modelem?“