Tw!st

Jakou brigádu v zahraničí pro studenty ?

Zdravím, hledáme s kamarádem brigádu v zahraničí (např. V. Británie by byla ideální) na léto. Je nám 16 a 18 let, angličtinu ovládáme na dobré úrovni. Znáte něco na doporučení ? Nějakou agenturu co se tím zabívá nebo konkrétně odkaz ? díky

Odpovědi
JájsemRaibek

Já bych zkusil doučování češtiny namísto nějaké letní brigády :)

ivzez

Máte-li s kamarádem tolik peněz, abyste dávali vydělat jiným,
klidně dál shánějte agentury.

Umíte-li ale anglicky, vyhledejte si brigády v anglických pracovních portálech
a jednejte s přímými zaměstnavateli. Co si vyjednáte, to obdržíte, nebudete
nikomu platit žádné poplatky.