with.love

jakou brigádu by ste mi doporučili? (více v popisu)

je mi 15, na brigádě jsem ještě nebyla. Chtěla bych to na krátkou dobu během léta. má někdo zkušenosti s něčím zajímavým? nejraději bych teda byla na vzduchu, ale když ne tak ne..

Nejlepší odpověď
huxa

A kde bydlíš? Zkus se poptat známých, jestli o něčem neví.

Další odpovědi
badisko

pokud mas rada slunicko a chces byt venku ..zahradnictvi…kdyz prsi jses ve sklenicich tak jao tak jses venku..a ne zavrena nekde v hale …

Drap

Doporučil bych všechno, co se ti podaří sehnat. Neni nijak snadné v 15-ti si zajistit brigádu.

anonym

Dnes je skoro problém najít brigádu od 15 let.

Výpis pár brigád přes http://jobs.cz/

FikeCZ

Souhlasim co napsal DRAP ..Mne je 16 a i tak se mi krom roznašení letaku a max něco ve skladu nepodařilo sehnat…