Jakou barvu měly vaše svatební šaty?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Já toto ještě neplánuju, ale moje mamka s tátou byli oba dva v černým… Prý se seznámili na pohřbu, kde mamka řečnila a táta se opíral o lopatu. Černej humor se vším všudy…

Další odpovědi
Danina65

Manžel tmavě hnědý oblek, já krémovo/béžovo/bí­lákáva šaty dlouhé, bez závoje

anonym

Tradiční…manželka bílé šaty, já černé šatsvo.

gecco

Pokud se ptáš i chlapů a „šaty“ zahrnují oblek, pak tmavěšedý oblek, bílou košili, černé boty…
Barvu kravaty a ponožek už si fakt nepamatuju…
😉

Drap

Oblek hnědý

Lamalam

Já šaty barvy RAL 1013, manžel oblek v barvě RAL 7024.