Lucimia

Jakou barvu máte nejradši?

Jen tak ze srandy. 😁 A jakou barvu přímo nesnášíte? Co pro vás jaká barva znamená?

Tak já:
nejoblíbenější barva je pro mě růžová ale taková hezká svěží růžová, ne miminkovská.

ale jinak mám ráda všechny barvy, můj šatník obsahuje všechny barvy na které se dá vzpomenout. Takže žádnou neoblíbenou barvu nemám.

jinak pro mě žlutá barva symbolizuje štěstí, veselost, červená lásku, černá smutek a smrt, bílá čistotu a nevinnosti a také svatbu. Modrá vodu a krásu, zelená přírodu a svěžest…a už nevím.:-D

A teď vy. Máte to stejně?

Nejlepší odpověď
rynek878

jako mladý jsem byl blázen do bledě modré,to jsem musel mít takto barevné snad všechno,ale teď,když jsem starší mám velice rád černou,ale kombinovanou s dopňky veselejší barvy,bílá,bé­žová,světle šedivá,ale i pastelovější bar­vy.

Další odpovědi
annas

Nejsem vyložena zaměřená na jednu barvu. Snad jen bílou nemusím. Upřednostňuji teplé barvy – žlutou, hnědou, béžovou. Nevadí mně určitý odstín modré, světle zelené a občas pro oživení volím jakoukoliv červenou. Spíš ale upřednostňuji barvy méně syté.

Jahoda

Moje nejoblíbenější barvy jsou: černá, tyrkysová, svěží růžová, fialová, oranžová, červená, modrá a bílá. To jsou ty nejoblíbenější, ale ráda mám všechny barvičky. Také můj šatník má ve svém obsahu všechny barvy. Žádnou neoblíbenou barvu nemám. Ono je důležité umět skombinovat barvy dohromady. Ne ale zase všechny. Tak barevní být nemusíme. Když si vezmu třeba černou halenku, bílé sáčko, bílé kalhoty a černé boty, není to špatná varianta a ta černá Vám tam nepřijde jako smutná. Jinak jak jste vyjmenovala co jaká barva znamená, musím s Vámi souhlasit a nic bych už asi nedoplnila. 🙂

člověk

nejraději mám tu barvu,která se líbí partnerce
je to tak krásné držet společnou „basu“

panenka

Mám ráda barvy všechny ale mezi mé nejoblibenější patří modrá,růžová,čer­vená,fialová.

7KATKA7

Mám ráda barvy všechny ale mezi mé nejoblibenější patří modrá a zelená.

oskar

Zelenou.

ReHu

Sice je teď v módě opět fialová, ale tu jedinou snad nemusím.
V poslední době mám čím dál raději modrou.
Žlutá mi dělá dobrou náladu 🙂- viz smajlíci.

Michal

červenou a modrou.

iwetax

Já mám ráda červenou.

Nave

tak nevadí mi žádná barva.
ta moje je asi nejspíše vede modrá.

lorja

Mou barvou je hnědá ve všech možných variantách.Protože jsem spíše bledší typ,nemusím žlutou.Na zdi mi ale nevadí.