lola

Jakou barvu auta máte nejradši? A proč?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Barvu červenou je dobře vidět.

Další odpovědi
hanny 2

Červenou,protože se mi líbí.

terry

Bílou.
Působí čistě, auto je vidět a interiér se nepřehřívá.

fablen

stříbrná nebo jakákoliv jiná metalíza, zajímavá je i žlutá nebo černá. Sama mám ale auto vínové/červené.
Podle barvy bych si ale auto určitě nekupovala a prvořadá by byla značka a stav vozu.

janek66

Líbí se mi tmavší žlutá,je to taková hřejivá barva, ale bohužel na takové auto jsem nikdy nenarazil, tak mám teď hezkou, jasně červenou berušku.

Ella

černá a stříbrná metalíza. V černé barvě působí skoro každé auto dobře a stříbrná je prostě pěkná =)