Rafaelo111

Jakou barvu?

Jako někteří z vás, také přecházím ke klasice,vzhledem k tomu, že už ty čím dál více se zvětšující dotykáče nemám kde strkat.
Mobil především slouží na volání, sms, hudbu a na focení.
5ti palcovka mi na web a na PDFka nestačí(od toho mám tablet).
Model mám vybraný, akorát se nemůžu rozhodnout na barvě a proto předem děkuji za názory.Jsem mladý muž 20cátník a nebráním se žádné z těchto 3 barevných variant.
V odkazu uvedeném níže jsou obrázky všech 3 barev.
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-515-dual/galerie/?o­brazek=31211622­9295cfb0ee840e­e6b2273c3d

Doplňuji:
foto přidáno -)
https://media­.lide.cz/photo/ga­llery/530_90/53­d9f652e282ab4ef5760300­.jpg

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
redy

černá

jedině možná je

Další odpovědi
gecco

černá

Ale měl bys přiložit svou fotku – ať mohou holky zhodnotit, která barva ti jde ´k pleti´…
😁

teufl

černá

Doplňuji:
Už jenom pro to, že když na bílou sáhneš špinavýma rukama, tak bude mobil celej ukoptěnej. :)

marci1

černá

Černá je elegantní. 🙂

anonym

zlatá

Doplňuji:
Já bych si vybrala ten zlato bílý

Bullner

černá

Doplňuji:
Já mám bílý mobil , mám trochu špinavé ruce a je celý zapatlaný a ten mobil vypadá v černé hezky …

Natt

černá

zjentek

stříbrná

nosíš stříbro, tak v čem máš problém?

Packal

stříbrná

Banán88

černá

cerna je elegantni ke vsemu… o kdyz me ta bilostribrna a trochu i ta zlata vrtkala

hayleyy

černá