Natee

Jakou barvou vymalovat malý pokoj, aby se opticky zvětšil?

Máte nějaké tipy, zkušenosti..? :)

Odpovědi
Bublinnka

Určitě světlou. Žlutou?

Alesh

Bílá je nejlepší, jelikož je nejsvětlejší. Optického zvětšení pokoje můžeš dosáhnout i instalací zrcadel (zrcadlové stěny), je ale otázkou, jestli je to vhodná varianta.

anonym

Máš na vybranou: http://www.slunecni-barvy.cz/cz/do­datecne-informace/barvy-a-jejich-vliv-na-prostor/jak-opticky-zvetsit-nebo-zmensit-prostor

Drap

Jakoukoli hodně světlou barvou. Nemalovat až do stropu a bílý pruh pod stropem udělat raději větší. Tím se místnost opticky zvětší

ecoreco

Malování pomocí stříkací pistole šetří čas – Na www.e-coreco.cz je ZDARMA kniha „10 tipů, jak vymalovat byt s úsporou času.“

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.