Avatar uživatele
ahold

Jakou banku zvolit, abych neplatila tolik poplatků, jako u České spořitelny?

Vedení účtu, příchozí platba, odchozí platba, výběr z vlastního bankomatu,SIPO, inkaso telef. operátorovi atd.
Už toho mám dost.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, zzzzz, ptáč, anonym, Agneta před 3470 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Banán88

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jiná

… treba Fio ? Udelali mi ucet na miru a s poplatky tak smesnymi oproti me byvale GE money, ze z toho az nemam dobry pocit :)
Doplňuji:
jinak banka bez poplatku je tak skutecna jako kava bez kofeinu, neexistuje, ale je mozne stahnout je na opravdu velke minimum..

Upravil/a: Banán88

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ahold Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Jiná

Ahold naprostý souhlas:-((( Mě teď ti šmejdi v ČS úplně okradli:-(( Platila jsem měsíčně necelou stovku a teď skoro 200:-((

Mám u nich hypotéku, tak teď odejít nemůžu, ale jakmile mi skončí fixace, nebo změní smluvní podmínky k hypotéce, tak nebudu souhlasit a převedu si to jinam.

Dobré jsou ty internetové banky, pokud člověk má jen běžný účet a nešetří si na něm stovky tisíc, tak nemá o co přijít:-) Sice není pobočka a bankomat na každém rohu, ale služby mají většinou zadarmo.

Spořka je fakt hnus:-(((

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mirdas

Jiná

Prakticky jakákoliv jiná než je Česká spořitelna.
Vyhledejte si banky ve Vašem okolí a osobně je oslovte se svou představou a sama uvidíte kdo se tomu nejvíce přiblíží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Jiná

český bankový trh (i slovenský) je v tomto ohľade ďaleko za svetom, kde sa poplatky za bežné služby stali tabu.

riešením je banka, ktoré neprevádza hotovostné operácie (nemá kamenné pobočky),
prípadne banka zahraničná.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Jiná

Já můžu doporučit mBank. Všecko zadarmo, kromě výběrů z bankomatů. Pokud zaplatíte kartou určitou sumu za měsíc (což je třeba jedna plná nádrž a pár pátečních nákupů) tak máte zdarma tři výběry u jakéhokoli bankomatu. Což vyžaduje určitou kázeň, ale ještě je to v pohodě. Jestli jste ovšem zvyklá řešit často něco na přepážce, tak mBank pro vás nebude. Tam musíte skoro všecko řešit přes internet, pač poboček je málo. Ovšem já potřeboval na pobočku asi 2× za pět let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rafados

Jiná

Air Bank je bez zbytečných poplatků

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

Jiná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kubik!

Jiná

Já jsem pro air bank, jsem s nimi spokojená a vždy jsou na pobočkách velmi milí a snaží se pomoci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
McArthur

Jiná

Doplňuji:
Fio banka má účet bez měsíčního poplatku, bez poplatku za příchozí i odchozí platbu, platby na Slovensko, SIPO apod.
Informace jsou na www.fio.cz

Upravil/a: McArthur

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetrXY

Jiná

Doplňuji:
Kterákoliv jiná.

Upravil/a: PetrXY

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monikas

Jiná

V tomto srovnání vychází nejlépe Mbank. Srovnání najdete tady: http://www.fi­nanceporadna.cz/jak-si-stoji-air-bank-mbank-fio-zuno-a-era-ve-srovnani-beznych-uctu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eva.krizova@

Jiná

FIO, UNI, EQUA, JE TO JEDNODUCHE, ZVLADNETE TO NA PC, PRETAHNOU VAM I PLATBY, JESTLI CHCETE, PISNITE, PORADIM ZDARMA A RADA, JE TO NA DELSI VYSVETLOVANI A CHCE TO CAS

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz
www.bcas.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
klumprt

zzzzz: Sice tu chválím mBank, ale ve skutečnosti z naprosto stejných důvodů jsem nucen používat konto u ČS. A taky čekám na fixaci jako na vysvobození

před 3470 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek