ahold

Jakou banku zvolit, abych neplatila tolik poplatků, jako u České spořitelny?

Vedení účtu, příchozí platba, odchozí platba, výběr z vlastního bankomatu,SIPO, inkaso telef. operátorovi atd.
Už toho mám dost.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Banán88

Jiná

… treba Fio ? Udelali mi ucet na miru a s poplatky tak smesnymi oproti me byvale GE money, ze z toho az nemam dobry pocit :)
Doplňuji:
jinak banka bez poplatku je tak skutecna jako kava bez kofeinu, neexistuje, ale je mozne stahnout je na opravdu velke minimum..

Další odpovědi
zzzzz

Jiná

Ahold naprostý souhlas:-((( Mě teď ti šmejdi v ČS úplně okradli:-(( Platila jsem měsíčně necelou stovku a teď skoro 200:-((

Mám u nich hypotéku, tak teď odejít nemůžu, ale jakmile mi skončí fixace, nebo změní smluvní podmínky k hypotéce, tak nebudu souhlasit a převedu si to jinam.

Dobré jsou ty internetové banky, pokud člověk má jen běžný účet a nešetří si na něm stovky tisíc, tak nemá o co přijít:-) Sice není pobočka a bankomat na každém rohu, ale služby mají většinou zadarmo.

Spořka je fakt hnus:-(((

Mirdas

Jiná

Prakticky jakákoliv jiná než je Česká spořitelna.
Vyhledejte si banky ve Vašem okolí a osobně je oslovte se svou představou a sama uvidíte kdo se tomu nejvíce přiblíží.

arygnoc

Jiná

český bankový trh (i slovenský) je v tomto ohľade ďaleko za svetom, kde sa poplatky za bežné služby stali tabu.

riešením je banka, ktoré neprevádza hotovostné operácie (nemá kamenné pobočky),
prípadne banka zahraničná.

;-Q

klumprt

Jiná

Já můžu doporučit mBank. Všecko zadarmo, kromě výběrů z bankomatů. Pokud zaplatíte kartou určitou sumu za měsíc (což je třeba jedna plná nádrž a pár pátečních nákupů) tak máte zdarma tři výběry u jakéhokoli bankomatu. Což vyžaduje určitou kázeň, ale ještě je to v pohodě. Jestli jste ovšem zvyklá řešit často něco na přepážce, tak mBank pro vás nebude. Tam musíte skoro všecko řešit přes internet, pač poboček je málo. Ovšem já potřeboval na pobočku asi 2× za pět let.

Rafados

Jiná

Air Bank je bez zbytečných poplatků

jepik

Jiná

kubik!

Jiná

Já jsem pro air bank, jsem s nimi spokojená a vždy jsou na pobočkách velmi milí a snaží se pomoci

McArthur

Jiná

Doplňuji:
Fio banka má účet bez měsíčního poplatku, bez poplatku za příchozí i odchozí platbu, platby na Slovensko, SIPO apod.
Informace jsou na www.fio.cz

PetrXY

Jiná

Doplňuji:
Kterákoliv jiná.

Monikas

Jiná

V tomto srovnání vychází nejlépe Mbank. Srovnání najdete tady: http://www.fi­nanceporadna.cz/jak-si-stoji-air-bank-mbank-fio-zuno-a-era-ve-srovnani-beznych-uctu

eva.krizova@

Jiná

FIO, UNI, EQUA, JE TO JEDNODUCHE, ZVLADNETE TO NA PC, PRETAHNOU VAM I PLATBY, JESTLI CHCETE, PISNITE, PORADIM ZDARMA A RADA, JE TO NA DELSI VYSVETLOVANI A CHCE TO CAS

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz
www.bcas.cz

klumprt

zzzzz: Sice tu chválím mBank, ale ve skutečnosti z naprosto stejných důvodů jsem nucen používat konto u ČS. A taky čekám na fixaci jako na vysvobození