Pokročilý

Jakou antikoncepci?

Prosím dámy poraďtě mi, nyní beru antikoncepci značky Vreya a chci používat jinou, zároveč chci, aby byla cenově dostupná tak do těch 500Kč, abych nepřibrala, zlepšila se mi pleť a nepotlačovala chuť k sexu, poradíte mi s nějakou antikoncepcí nejlépe z vaší zkušenosti?

Odpovědi:

Stříbrný

Nejsem sice dáma, ale mám takové tušení, že je hodně popsáno, že zejména antikoncepce není univerzální a nelze ji předepisovat jen tak od stolu. Záleží na mnoha okolnostech, čím dotyčná trpí či netrpí, rodinnou anamnézou a dalším.
To co bere tvoje kamarádka a je spokojená tobě nemusí vůbec pasovat.
Takže ano zkušenosti s tím či oním ano, ale jistě ne doporučení. Rovněž správný lékař by neměl slyšet na to, pokud za ním příjdeš a řekneš, že podle tvých statistik by ti vyhovovalo to či ono.

Pokročilý

Za sebe můžu doporučit Minervu, nepřibrala jsem po ní ani gram, pleť se během měsíce a půl razantně zlepšila, platím 425Kč. Bohužel s tím přibíráním i chutí na sex je to relativní u každého člověka, znám hodně lidí, kteří po Minervě trpěli migrénama, velkými náladovými výkyvy, nechutí k sexu či po ní velmi přibrali. Je to relativní a tohle je riziko u každé antikoncepce. Nejlepší by bylo zeptat se u své gynekoložky, kterou by ti doporučila ona a má s ní zkušenost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.