Lenjička

Jakou adresu mají ti co mají trvalý pobyt na úřadě?

Mám trvalé bydliště na Praze 4, budu ho teď rušit a budu mít novou adresu – na úřadě. Všechno to řeším na úřadě pro Prahu 11 – Vidimova ulice…
Jakou budu mít adresu až tento proces „přestěhování“ skončí? Nebo kde to zjistím teď o víkendu?
Děkuji
Doplňuji:
Mohu se v pondělí zeptat, ale nyní si chci koupit letenku v akci a potřebuji vyplnit adresu 🙂 V pondělí může být už pozdě…

Nejlepší odpověď
anonym

Ohledně trvalého bydliště je zde k mání dost informací. Stačí si zadat
do vyhledávací lišty správné klíčové slovo.
Nechápu čemu říkáte „přestěhování“, od doby kdy budete mít údaj v OP, je proces přestěhování-přistěhování dokončen!
Trvalý pobyt je v podstatě pouze administrativní záležitost. Kromě povinnosti být někde trvale hlášená, můžete používat tzv.„korespon­denční“ neboli doručovací
adresu.

Další odpovědi
terry

Když to řešíš na úřadě pro Prahu 11 – Vidimova ulice, proč ses nezeptala tam?
Myslím, že to právě tato adresa s tvým jménem. Ale jistě to nevím.
Doplňuji:
K konkrétní dobu platí adresa, která je psaná v OP. takže pokud ještě nemáš provedenou změnu, pak stále platí ta původní.
Ale zjisti si, jestli potřebují adr.trv.bydliště nebo korespondenční – doručovací adresu.