Jako prvniho jsem koupila

andulaka,sel na ruku,ucil se mluvit az do doby nez jsem mu poridila slecnu Raju.Od te doby se neuci nic ani na ruku nejde,spis se brani.Raja by na ruku taky sla,ale Rio zacne vyvadet.Jak na ne?Dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

pokud chcete,aby andulka mluvila či nějak byla přítulná tak radši(anduláka,jsou na mluvení šikovnější)ale musí být sám,jakmile dostane partnerku,tak je se vším konec.
Vlastní zkušenost,když je sám,tak dostal kulaté zrcátko,jedním drápem si ho podržel a už tomu druhému v zrcadle pěkně nadával.

Další odpovědi
ten který je

Zkuste koupit ve zverimexu senegalské proso a nabídněte jim ho kousek ale ne moc.Zjistí že je to pro ně pamlsek.Potom jim ho nabídněte znovu ale celý klásek držte v ruce.Uvidíte jak ho budou chtít a za nějaký čas se odhodlají Vám přiletět na ruku.Chce to trpělivost.Já mám také anduláky.