Dařbuján

Jako malého mne strašili, že mi na ulici budou nabízet drogy, cigarety, sex, alkohol! A já se ptám: Kde, sakra, jsou?!

Nejlepší odpověď
GamerzMoravy

Podle National Geographic sou v Praze :D

Další odpovědi
bolak

na Stodolní jsi byl?

anonym

Já jednoho takovýho potkal, v Londýně, u Victoria station…
V Praze potkávám spíše loudiče, než nabízeče.
😉

Jsemtady

Alkohol obchody, restaurace, benzinky a hospody.
Cigarety .. obchody, restaurace benzinky a hospody.
Sex .. internet specialni obchody, vybrane pohranicni a prazske ulice a lze si ho objednat az domu.
Drogy ..
Kava, alkohol, cigarety .. obchody, restaurace, benzinky a hospody.
Trava .. ptej se lidi z vesnic, na ulici snad fakt jedine centrum Prahy
Silnejsi drogy jako pervitin a dalsi .. idealne na velkych parties, techno parties a specialnich klubech a mladych chemiku, mozna kdyz najdes nekoho s travou dostanes se dal.
Jinak jakekoliv drogy te nakonec temer jiste znici.
Uz alkohol te muze zabit, natoz ty tvrde drogy, tam je to jiste.

marci1

A kde jste Vy ? Kudy chodíte, že je nevidíte ? Najdou se i tací, ale v současnosti jsou to spíše lidé „žebrající“. A mají připraveny takové hezké výmluvy : nemám co jíst, přítel mně vyhodil z bytu, dokonce jeden po mně chtěl rovnou peníze na víno, že bez něho zemře. Takže, tak to dnes u nás chodí ! 🙂

led

Pokiaľ ste z Prahy, stačí sa prejsť v centre, je ich tam dosť, na okraji mesta bez Pandrholu by ste boli nápadný.
http://www.you­tube.com/watch?v=S_pXJZV­c3oU