Jako jsou plovoucí podlahy, tak něco podobného, ale asi z plastu, se může dát i na strop v koupelně. Jak se tomu říká?

Pod cim to najdu na pc. ? Zn. zenska 🙂

Nejlepší odpověď
panenka

Jsou to stropní kazety

Další odpovědi
Děda Louda

Tomu se říká PODHLED (falešný strop).

hanulka11

a co zkusit plastové obklady na strop, nebo plastové palubky na strop

franku

Nemyslíte vinylovou podlahu?
Doplňuji:
Najdeš to pod vinylovými podlahami.

elektrikář

Podívejte se ve stavebninách jsou to stropní podhledy.Do koupelny nesmí být porezní aby to nevlhlo. Jinak se dá použít sádrokarton do vlhka ten zelený.