Katka Šmouli

jakkykoli výraz, který zadám do googlu a zmáčknu enter, tak se tam objeví ještě 2×

) ve vyhledávacím okně), jak se toho zbavit ? nikde v nastavení to není..

Nejlepší odpověď
Bedy

Kdžy píšete nějaký výraz do Googlu, tak ho rovnou vyhledává. Proto ten Enter nemačkejte.
Pozn.: Máte-li tuto funkci vypnutou (že musíte klikat na tlačítko Vyhledat), zřejmě máte v prohlížeči/po­čítač nějakou potvoru. V tomto případě Vás požádám o vložení výpisu z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok s tím výpisem. Celý výpis v tom otevřeném Poznámkovém bloku zkopírujte a vložte sem.