Larissa

Jaképak rostlinky u vás teď rostou?

Taky je jich tak málo jako u nás? Jaké vám naprosto teď chybí, které naopak přetékají?

Nejlepší odpověď
briketka10

máme červené tulipány a malé karafiátky u sestry na zahrádce, ale jak říká Drap u zdi mi roste hodně kopřiv a teď už i dost pampelišek ty musím hned zlikvidovat !!
jinak břečťan, rododendron, mám tu jednu velkou tůji a dvě malé..

Další odpovědi
Drap

V této době hlavně kopřivy, během týdne nebo dvou bude veseleji

hanulka11

no u mě na zahrádce to krásně kvete narcisy,modřence barvánek, tulipány, petrklíče ,hyacinty ,pomněnky a další kytičky,ale to jsou ty co jsem zasadila a v přírodě je to nádhera, včera byl les plný podléšek,fialek a dalších lesních kytiček je to nádhera na loukách plných pampelišek a sedmikrásek kvetoucí stromy tu krásnou atmosféru jen doplňují .Zároveň ale také lituji alergiky, protože u nás už jsou žlutá pole rozkvetlé řepky . Nechybí mi nic… příroda ví, kdy má co rozkvést a my jí do toho nemůžeme mluvit.....

www

V okolí teď rostou veškeré jarní rostliny, běžné v naší lokalitě, na vyjmenování je toho moc, promiň. Je jich totiž spousta, jako vždy.
Na zahrádkách a v květináčích je to podobné, záleží co si kdo vysadil.

honza19hk

jediný co u nás teď roste je díra pro základy a cca 250 tun suti z demošky.