Tomas001cz

Jakému člověku se říká „vlezdoprdele“?

Nejlepší odpověď
iceT

tak se říká rektálnímu alpinistovi-to je člověk,co se snaží za každou cenu i podbízením se zalichotit a vloudit se do přízně druhého

Další odpovědi
mosoj

Neznám,ale znám člověka co mu říkali čípek.

Damiana

Klasický zástupce…:-)
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/653003/ima­ge.jpg

anonym

Jakému, no přece českému!

anonym

Ten kdo má ohebnou páteř, čili každému, z kterého by měl nějaký prospěch přikývne na kdejakou blbost, jen aby se mu zavděčil a nedokáže obhájit svůj názor.

anonym

„Servilákovi“. Najdou se všude.

Reezo

Pár takovích vlez doprdelek tu je 🙂 oni moc dobře vědí koho myslím 🙂