zatuto

jakejakej horor je podle vas nejdesivejsi

Nejlepší odpověď
anonym

Nejděsivější je pro mě takový horor, který i přes nedostatek krve dokáže vyděsit svým příběhem a pointou.
Doplňuji:
A proto mám ráda především horory psychologické a duchařské. Líbí se mi také klasické horory, které by dneska nevystrašily ani děti ve školce. A občas se podívám i na starý i když béčkový horor. Tento žánr sleduji od svého dětství a vím jak se tvůrci snaží nás každým rokem co nejvíce strašit a šokovat. Mě by ale už nevystrašilo ani kdyby z televizní obrazovky polité krví vylezla příšera a řekla „Dobrý večer“.

Další odpovědi
bubukaa

Já myslím že asi Paranormal Activity

RyuzakiKate

Spalovač mrtvol – bez komentáře.