vejinka

Jakej tres za to muze dostat?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Za maření je většinou odnětí svobody a to natvrdo, protože to není jeho první provinění, poprvé se provinil, když dostal zákaz, ten neuposlechl a nemá smysl mu tedy dávat jen výstražný trest. Mám dojem, že je to § 337 tr.zak, no a ten alkohol mu jistě přitíží, já bych mu za jeho nezodpovědnost dala velmi vysoký trest a do smrti by si už nesedl za volant. Toto není ukradená čokoláda v obchodě, zde mohl někdo přijit o život

Další odpovědi
aramah

Přesně jaký si zaslouží, ale hlavně takovej aby na to nezapoměl…

iceT

Za co?

Doplňuji:
Aha tak už vím,jsem zazdila předešlou otázku.....
No takže
…bez ricicskeho prukazu, pod vlivem alkoholu a jeste k tomu v zakazu rireni…
Nechcete snad,aby z toho vyvázl lacino,že ne?

anonym

Odpověď je stejná jako u předešlé otázky. Chytila ho policie? Nechali ho dýchat? Kolik má let?
Pokud je zletilý a je držitelem řidičského průkazu a byl to první přestupek, tak přijde alespoň na rok o ŘP se zákazem řízení a dostane nejspíš podmínečný trest.

cukrar

Budeto řešit soud, ten se nemusí řídit předpisem jako policie. Takže pokud sežene dobrého advokáta, tak třeba jen podmínka…pokuta…