prcinka

Jakej styl?

Ahoj, prý kluci co mají nějaký styl(punker, hoper), tak se holkám víc líbí.Jsem na půl „skejták“ a na půl se normalně oblékám.Chci vědět od holek jak je to s tim stylem a jakej se vám líbí účes pro kluka. Je mi 15 a mám krátké vlasy. Chi váš názor, dík :)

Nejlepší odpověď
Damiana

To jsou Drape, ale ne v patnácti. 🙂
K tazateli: Lépe se v tom zorientuješ, když se zaměříš na typ holky, která tě zajímá. Co se jí líbí? Měla jsem spolužačku, která byla chvíli depešačka, pak metalistka, jindy folkařka – je to normální a k pubertě to patří- měnit se a zařazovat se do nějaké skupiny. Je to normální sebepoznávání a vývoj. Snad si dobře vybereš a Snad tě to časem přejde 🙂.
A co se holkám líbí? Kup si BravoGirl!, pozorně pročti a aplikuj v praxi. Tam máš naprosto podrobný návod.

Další odpovědi
Petra09

Dej si styl treba jako rytmus na to mozna holky leti.