zjentek

Jakej postih hrozí sousedovi, jehož střešní taška ze starý stodoly ve větru zabije jinýho souseda zásahem do hlavy?

… samozřejmě pokud je jasně prokazatelný, že to byla jeho taška…

gecco: je to vážně ruina, ale jak mu takové „hospodářské stavení“ zbourat? To si mám vyrobit peroxoaceton a nebo tak?
A neexistujou raději nějací kontroloři stavu podobných objektů, který bych mu tam nenápadně poslal a oni by už dokolali své, aniž bych přišel o všechny prsty?

Nejlepší odpověď
gecco

…„jeho taška“ – a jeho vina…
Taky by mohlo jít o nehodu, vliv přírodní katastrofy…
😉
Nebylo by lepší sousedovi tu ruinu zbourat??
😉
_____________­________
Můžeš se obrátit na místně příslušný Stavební úřad, případně na soud…
😉
Peroxyaceton bych fakt nevyráběl, je dóst nestabilní…
😉

Další odpovědi
ReHu

Zkoušel ses s ním domluvit?
Třeba na zpevnění nebo zbourání?

zjentek

RHu: jasně, že jsem se zajímal, kdy budou sutinu rekonstruovat. Prej- „víš co to stojí? Vždyť mám stodolu jak hangár na Boeing!“ ..tak co, bylo by k něčemu si podobnej hovor nahrát? A nebo jiný řešení? Zatím jde o ho… a tašky nelítaj, ale víš co říkal mérfy- když se může něco pos…, po se to.