dgfdgf

Jakej máte názor na noviny Reflex?

Nejlepší odpověď
klumprt

Já znám časopis Reflex, který jsem měl kdysi rád a dokonce předplacený. Jenže upadal, upadal. Je to názorový časopis a některé názory tam mi naprosto nevyhovují. I kvalita článků šla dolů.

Další odpovědi
anonym

Odpad, může tam psát každý idiot, spousta článků je zaujatých, podivná témata a nezajímavé články.
Mnohem lepší je Respekt, jednu dobu jsem ho četl ale nemám na něj teď moc čas tak jsem ho dlouho nekupoval.
Nejlepší noviny bych řekl že jsou Hospodářské noviny, potom taky Mladá Fronta DNES, ty přílohy co jsou u novin jsou většinou zajímavé.

anonym

Noviny Reflex neznám!

briketka10

Nekupuju, nečtu, myslím, že seriózní je Týden
Mladá Fronta jiné snad nestojí za to ani jmenovat.

Doplňuji :
A pak jsou tu další pro hudebníky velmi zajímavé i
když se na ně neptáš 😁

ReHu

To není mé oblíbené čtení.
Články mi nic nepřináší.

talka

Souhlas s BalotaGuy. Nejlepší týdeník je TÝDENÍK ROHLAS: odborné články ze všech oborů+program Rozhlasu a TV.

anonym

„Jakej“ svrab?

anonym

Já "bejt"majitelkou blesku.tak přiměju jejich čtenáře,aby i s ním vytírali dásně?

cochee

Dobře, a to se nás ptáš na povolení?