panxnotdead

Jakej kluk se líbí holkám nejvíc?

Doplňuji:
Takže svaly udělaj hodně? :)

Nejlepší odpověď
anonym

Z posledních terénních průzkumů sociologů vyplynulo, že 95% dnešních dívek by si vybralo chlapce, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě.
Problém je v tom, že chlapec, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě, již většinou chlapce má.

Další odpovědi
anonym

Svaly nejsou podstatné a na kráse také nezáleží.
Doplňuji:
Líbí se mi více ošklivost jenž je krásou než krása jenž je ošklivostí.

B♥A♥G

Nevím, jestli myslíš podle vzhledu, nebo chování. Podle vzhled – každé holce se líbí něco jiného, ale můžu ti říct, že všechny holky žerou když má kluk aspoň trochu svaly;-) A podle chování – Nechovej se k holce před kamarády jinak než normálně, nepomlouvej ji, nezatajuj, že s ní chodíš, zkus jí třeba zastát, když se jí někdo posmívá, buď na ni milej, naslouchej, nepomlouvej ani její kámošky, atd…
Doplňuji:
No ne, jakože by ses nelíbil žádný holky, když nebudeš mít svaly, ale že víc holek by bylo šťastnějších, kdyby měl jejich kluk aspoň malé;-)

Rocker

Já:-)

venkovan

K čemu svaly, když je hlava prázdná.
Nicméně vrána k vráně sedá – takže pro svalovce se najdou holky které víc nají na dutou hlavu než ty holky, které víc dají na sociální inteligenci.

Bahroona

Zadej si do Googlu Tim McGraw ;)

pizlicka

jak ktere.me se libi hodne vysoci,hodne hubeni.

Tom20

Já myslim že gay :D